image1 image2 image3 image3

SN7Q - I miejsce w EU w CQ WW RTTY 2006

Krzysztofa SP7GIQ/SN7Q poznaliśmy w 2001 roku. Nasza współpraca doprowadziła do startu pod znakiem 3Z0WPX w zawodach CQ WW WPX RTTY w 2002 roku właśnie z QTH Krzysztofa. Od tego czasu nasza współpraca doskonale się układa, a z czasem Krzysiek został członkiem SP5ZCC.

W kolejnych latach doszło do naszych następnych startów w zawodach RTTY. Krzysztof właściwie przez kilka lat przyglądał się emisji RTTY. Sam nie startował w zawodach, a podczas naszych startów z jego QTH raczej przyjmował pozycję "obsługi technicznej" i "kierownika strategicznego" (kiedy i gdzie obrócić antenę itp).

Z czasem jednak Krzysztof zaczął aktywnie startować w zawodach RTTY: indywidualnie oraz podczas naszych wspólnych startów. Doskonale się stało, bo w dziedzinie zawodów RTTY do światowej czołówki trafiła kolejna polska stacja. Na obrazku (po klknięciu w obrazek można obejrzec w lepszej rozdzielczości) jest widoczna plakieta, którą otrzymał Krzysztof SP7GIQ/SN7Q za zdobycie I miejsca w Europie w zawodach CQ WW DX RTTY Contest 2006. Ogromne gratulacje!!! Zmieniony ( 28.08.2007. )

2020  SP5ZCC   globbersthemes joomla templates