image1 image2 image3 image3

Kłamstwa pod adresem SP5ZCC cd.

Niestety na stronie „SSR Manufaktura” pojawiły się kolejne oszczerstwa pod adresem naszego klubu. W związku z tymi informujemy, że:

 

  • Kłamstwem jest, że na stronie SP5PWK nie kopiowano treści biuletynu DX redagowanego przez nasz zespół. Treść takiego biuletynu znajduje się pod adresem http://www.sp5pwk.waw.pl/articles.php?article_id=1. Biuletyn o takiej treści rozesłaliśmy do kilkuset odbiorców wersji e-mail i całkowitej zgodności treści możemy z łatwością dowieść. Gdyby w międzyczasie biuletyn zniknął ze strony SP5PWK, dysponujemy zrzutami ekranów przywłaszonej treści.

  • Nie jest prawdą, że SP5UHW miał okazję bywać w naszym klubie. Aby to udowodnić, wystarczyłoby zadać kilka pytań, np. jakiego TRX używaliśmy, jakiej anteny na 6m, jak mieliśmy rozwiązaną sprawę uziemienia czy nawet jak się wchodziło do naszego klubu itd. Być może SP5UHW wydaje się, że u nas bywał - tak jak wydawało mu się, że jest QSL Managerem stacji YI9CW, organizatorem ekspedycji naukowo-krótkofalarskiej, prawnikiem itd.

  • Rezygnacja z pomieszczenia klubowego była wspólną decyzją członków klubu, bardzo dla nas trudną i podjętą w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły. Powodem była nie nieudolność działania, ale obowiązki zawodowe i rodzinne, które w przeciągu dwóch lat pojawiły się u wszystkich członków klubu, nie pozwalając nam na kontynuowanie działalności na rzecz klubu w dotychczasowym wymiarze. Zaś na klubową bylejakość jaką proponuje SP5UHW nie chcemy sobie pozwolić (prosimy zadzwonić Zespołu Szkół nr. 2 w Otwocku, tel. 22 779-30-70, i zapytać o klub SP5PNO).

Jest to nasza ostatnia odpowiedź na brednie wypisywane przez SP5UHW pod naszym adresem. Polemiki z kolejnymi nie będziemy podejmować.

2020  SP5ZCC   globbersthemes joomla templates